Спонж силіконовий - оригінальний допоміжний аксессур для вмивання і пілінгу. На його робочій поверхні розташовано безліч м'яких і приємних на дотик силіконових волосків з одного боку і опуклих округлих крапельок - з іншого. Одночасно з умиванням або пілінгом з допомогою такого спонжа можна легко масажувати шкіру обличчя, активуючи кровотік і розслабляти мімічні м'язи. Аксесуар має овальну форму. Оснащений зручним фіксатором-присосками для кріплення до дзеркала і не вимагає спеціального місця для зберігання.
Колір - в асортименті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Овальная |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 65 мм |
| Толщина | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴



