Пензель для легкого нанесення рум'ян та пудри. Дозволяє рівномірно змішувати та розподіляти тон, може бути використана для контурного нанесення. Для сухих чи сипких текстур.
Очищати пензель потрібно за допомогою невеликої кількості миючого засобу з водою, довести до ніжної піни та промити великою кількістю води. Промокнути м'якою тканиною і залишити сохнути в горизонтальному положенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кисти | Кисть для пудры |
| Комплектация кисточками | Кисть для пудры |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | пластмасса |
| Длина ворса | 55 мм |
| Длина рукоятки | 150 мм |
| Длина | 210 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Количество | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴





