Відмінний варіант для подарунка коханій, дружині, своїй дівчині, сестрі і практично будь-якій особі жіночої статі - компактний подарунковий набір для макіяжу. Якщо ви вирішили займатися макіяжем професійно, то для початківця візажиста цей набір - звичайно ідеальний варіант, тому що в ньому в оптимальній кількості присутні практично всі основні види декоративної косметики - тіні, рум'яна, пудра, туш для вій і невеликі інструменти для макіяжу двох видів.
Розмір - у відкритому вигляді по горизонталі 27 см, в розкритому - 11,8 х11, 8 см, висота корпусу 4 см.
Опис вмісту наборудля макіяжу:
Тіні для повік - 34 шт, причому продумано скомпоновані
– зліва 12 яскравих кольорів, праворуч – 12 тіней холодної, спокійної палітри.
У центрі – 10 тіней натуральних відтінків теплої гами.
Варто зазначити, що набори містять і матові, і перламутрові.варіанти.
Пудра – у цьому наборі для візажиста 2 «ходові» відтінки.
Рум'яна – 4 натуральні кольори, які підійдуть володаркамі світлої, і смаглявої шкіри, один варіант містить мікроблискітки.
Аплікатори та пензель для нанесення макіяжу.
Туш для вій -маленька, акуратна туба, яку не завжди
помічають покупці, тому звертаємо вашу увагу
на цю доречну річ в наборі косметики.
Дзеркало, вбудоване в кришку, зручного розміру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Christian |
| Ширина | 27 мм |
| Страна производитель | США |
| Длина | 118 мм |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Гипоаллергенно | Да |
| Толщина | 40 мм |
| Состав набора | Палитра теней для век, Тушь для ресниц, Палитра румян, Палитра пудр |
| Количество тонов пудры в наборе | 2 |
| Количество тонов румян в наборе | 4 |
| Количество цветов теней в наборе | 34 |
| Комплектация кисточками | Аппликатор и кисточка |
- Цена: 450 ₴



