Це Гіпоалергенний Кулон на Шию, виготовлений із Високоякісної Нержавіючої Сталі 316L. Іде разом із ланцюжком, як на фото.
2. Він не ржавіє і не темніє з часом, тому ви можете носити його кожен день і продовжувати виконувати всі свої звичайні справи, не турбуючись про його пошкодження, приймати душ, плавати, тренуватися з ним і т.д.
3. Ця підвіска не дряпається і не пошкоджується, як вироби з інших металів. Її також не потрібно полірувати чи чистити так часто, як срібло, золото чи платину.
4. Цей Виріб також є повністю Екологічним. Ювелірні вироби з нержавіючої сталі нескінченно придатні для вторинної переробки із майже 100% ступенем відновлення. Тому носіння цього Кулона справді нешкідливе для довкілля.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Растения |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Для мужчин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Длина цепочки | 610 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴




