Чоловіча підвіска кулон із ланцюжком Vikings зроблена у формі голови вовка — це стиль, якість, елегантність і доступна ціна. У виробництві використовується неіржавка сталь 316L
Такі вироби не вимагають особливого догляду, не темніють і не окиснюються, не викликають алергічних реакцій, стійкі до подряпин і мають якісні антикорозійні властивості.
Така прикраса, це завжди безпрограшний вибір для подарунка своїй близькій та коханій людині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Животные |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Камни вставки | Без камней |
| Назначение | Для мужчин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Длина цепочки | 600 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴







