Це гіпоалергенний чоловічий браслет на руку, виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі 316L.
Він не ржавіє і не темніє з часом, тому ви можете носити його кожен день і продовжувати виконувати всі свої звичайні справи, не турбуючись про його пошкодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жесткий, Незамкнутое кольцо |
| Пол | Мужской |
| Материал | Ювелирный сплав |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Размер браслета (см) | 21,5 |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Вес | 17 г |
| Состояние | Новое |
| Замок | Карабин |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴



