Чоловічий класичний браслет - це стиль, якість, елегантність і доступна ціна. У виробництві використовується Нержавіюча сталь 316L .
Такі вироби не вимагають особливого догляду, не темніють і не окислюються,не викликають алергічних реакцій,стійкі до подряпин і володіють хорошими антикорозійними властивостями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Цепной |
| Пол | Мужской |
| Материал | Ювелирный сплав |
| Размер браслета (см) | 21 |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Замок | Магнитный |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴






