Матеріал: сталь 316 L
Плетіння: колос
Колір покриття: чорний
Ширина: 0,5*0,5 см (об'ємне)
Довжина: 60 см
Вага: 37.73 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Цепочка |
| Пол | Мужской |
| Материал изготовления изделия | Медицинская сталь |
| Покрытие | Эмаль |
| Замок | Карабин |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Вес | 37 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴



