
Чоловіча срібляста підвіска, сталевий ланцюжок із кулоном хрестик
255 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3810455522
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подарунок коханому - це завжди особлива подія, і ланцюжок з хрестиком стане символом вашої турботи та поваги. Це не просто прикраса, а вираз ваших почуттів. Підвіска хрестик – це втілення віри та добра, це символ, який буде поряд з коханою людиною, нагадуючи йому про ваше сильне почуття. Універсальний розмір і дизайн ланцюжка підходять для чоловіків і хлопців різного віку. Це прекрасний подарунок чоловікові або хлоцю на День народження, річницю, Валентинів день або будь-який інший особливий випадок. Його можна носити щодня, і він буде приємним нагадуванням про вас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Крестик |
| Тематика рисунка/формы | Религия/Крестики |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Для мужчин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Длина | 31 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Длина цепочки | 600 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пол | Мужской |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴



