Цей жіночий ланцюжок з підвіскою "Мама" стане зворушливим і стильним доповненням до вашого образу.
Витончений дизайн і напис "Мама" роблять його тим самим подарунком, що символізує любов і вдячність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Фразы/слова, Сердце, день святого Валентина |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Назначение | Для женщин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Бижутерный сплав |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Длина цепочки | 450 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 235 ₴




