
Парні кулони «Інь-Янь серця» зі срібними ланцюжками
275 ₴
- Готово к отправке
- Код: 46980001446
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Парні кулони «Інь-Янь серця» зі срібними ланцюжками — романтичний подарунок для закоханих, символ гармонії та єдності.
Стильні парні кулони у формі символу інь-янь — ідеальний подарунок для закоханих. Чорна половинка з червоним сердечком та червона половинка з чорним сердечком утворюють гармонійне поєднання, що символізує баланс, єдність та любов. Срібні ланцюжки додають витонченості та роблять прикрасу універсальною для будь-якого стилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Восточные мотивы, Круглая форма, Сердце, день святого Валентина, Любовь |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Покрытие | Эмаль |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Бижутерный сплав |
| Длина | 27 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Длина цепочки | 500 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴





