
Чоловічий ланцюжок з підвіскою у вигляді ромба з синім каменем
295 ₴
- Готово к отправке
- Код: 360051667
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підвіска у вигляді ромба — одна з найпопулярніших геометричних фігур, чіткість ліній та наявність різних завитків по кулону роблять його ще більше бажаним. На вечірці власник такого аксесуару не залишиться непоміченим. Зручна довжина ланцюга дозволяє легко носити її без зайвих турбот і дискомфорту, ланцюжок не натирає і приємний на дотик. Він буде яскраво і красиво блищати від проміння сонця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Для мужчин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Длина | 32 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Длина цепочки | 600 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пол | Мужской |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴




