
Витончений сріблястий кулон із блискучим каменем на ланцюжку
285 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3905556144
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вишуканий сріблястий ланцюжок із блискучим кулоном у класичному огранюванні. Ідеальний аксесуар для особливих моментів, що підкреслює елегантність та витонченість стилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Капля |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Назначение | Для женщин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Бижутерный сплав |
| Длина | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Длина цепочки | 450 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 285 ₴





