Кулон з лезом бритви — класика в чоловічих аксесуарах. .Підвіска лезо з медсталі, не чорніє й не стирається.
Кулон лезо означає захист у непростих і небезпечних ситуаціях, це означає, що власник цього талісмана може в буквальному сенсі: ходити по вістрю леза!
Довжина леза - 15 мм
Ширина лаза - 9 мм
Довжина ланцюга - 45 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Для мужчин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Бижутерный сплав |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Длина цепочки | 450 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пол | Мужской |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴



