Вишуканий золотистий кулон у формі знаку зодіаку Рак — стильний аксесуар для тих, хто цінує сімейні традиції, тепло та турботу. Прикраса стане чудовим подарунком для народжених між 22 червня та 22 липня. Лаконічний дизайн підкреслить індивідуальність та додасть образу особливого шарму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Знаки зодиака |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Назначение | Для женщин |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Бижутерный сплав |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Длина цепочки | 450 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴


