Вишуканий золотистий кулон у формі знаку зодіаку Діва — стильний аксесуар для тих, хто цінує сімейні традиції, тепло та турботу. Прикраса стане чудовим подарунком для народжених між 23 серпня та 22 вересня. Лаконічний дизайн підкреслить індивідуальність та додасть образу особливого шарму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Знаки зодиака |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Назначение | Для женщин |
| Цепочка/Шнурок | Нет |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Длина цепочки | 450 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴


