-25%

Стильний чоловічий ланцюжок із неіржавкої сталі, колір срібло
395 ₴
295 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сріблястий ланцюжок чоловічий на шию з ювелірної сталі 60 см
Характеристики
Розмір: 60 см
Ширина ланцюжка: 7 мм
Колір: Срібний
Вага: 34 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал виготовлення виробу | Медична сталь |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




