
Жіноча мініспідниця на гумці, розмір XS, колір на вибір
110 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36646
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спідниця Forever 21, трикотаж, на гумці,тягнеться.
Підходить також під спортивний стиль, добре виглядає з кедами, черевиками.
Оскільки спідниця з трикотажу ідеально поєднується зі светрами, туніками, сорочками.
Цвет:
-чорний
- темно-синій
- темно-зелений
- индиго
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Трикотаж сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват талії | 30 см |
| Обхват стегон | 34 см |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Прямий |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Стиль | Класичний |
| Довжина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴






