Шкіряні браслети — це завжди модно та стильно. Вони прекрасно поєднуються з повсякденним одягом, джинсами та стилем casual.
Чудовий вибір на подарунок або для себе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Плетений |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Розмір браслета (см) | 21,5 |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Орнамент, Хобі, Мистецтво, Абстракція |
| Замок | Магнітний |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴




