Кулон жіночий Крапля з каменем на якірному ланцюжку - витончений аксесуар, чудовий подарунок. Кулон виготовлений з високоякісного біжутерного сплаву .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина ланцюжка | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴





