-31%

Чоловічий браслет на руку 6 мм, розмір 22
195 ₴
135 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4665676566
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий браслет на руку 6 мм, розмір 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Розмір браслета (см) | 22 |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Замок | Карабін |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


