
Ланцюг із кулоном у формі леза срібного кольору
185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3071119
+380 (97) 480-21-60
- +380 (68) 039-14-15Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон з лезом бритви — класика в чоловічих аксесуарах. .Підвіска лезо з медсталі, не чорніє й не стирається.
Кулон лезо означає захист у непростих і небезпечних ситуаціях, це означає, що власник цього талісмана може в буквальному сенсі: ходити по вістрю леза!
Довжина леза - 15 мм
Ширина лаза — 9 мм
Довжина ланцюга - 45 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для чоловіків |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


