Вишуканий золотистий кулон у формі знаку зодіаку Рак — стильний аксесуар для тих, хто цінує сімейні традиції, тепло та турботу. Прикраса стане чудовим подарунком для народжених між 22 червня та 22 липня. Лаконічний дизайн підкреслить індивідуальність та додасть образу особливого шарму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


