Вишукана срібляста підвіска у формі силуету Міккі Мауса з трьома блискучими кристалами. Лаконічний дизайн поєднує ніжність та яскравість, роблячи прикрасу ідеальним подарунком для шанувальників Disney та любителів мінімалістичних аксесуарів. Ланцюжок із дрібними ланками підкреслює витонченість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Камені вставки | Циркон |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Вага | 2.4 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴






