Вишуканий кулон зі срібла з центральним каменем, оточеним дрібними кристалами у формі ореолу. Делікатний ланцюжок підкреслює витонченість прикраси, а блиск каменів додає образу романтичності та гармонії. Ідеальний вибір для подарунка чи особливого випадку, який підкреслить вашу індивідуальність та стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина ланцюжка | 440 мм |
| Вага | 7 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴




